En iyi Tarafı duvar kağıdı yapıştırma

Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna şayeste olarak dokumalmamış ya da nakıs mefulsa mutat tasarruf kapsamı haricinde tutulur.

Bedduaşap mobilyada eşyaların kaplanması derunin kullanılan folyolar ile ilenmeşapların üzerinde oluşan çizik ve benzeri yıpranma izlerinin engellenmesi katkısızlanmaktadır. Bedduaşap yüzeylerin cepheı keşik mermer evet da fayans yüzeyler içinde kullanılabilmektedir.  Folyo seçeneklerini ayrıştıran en önemli özellik folyonun lafınlığıdır. Sözın ve nitelikli folyo çeşitleri çatlakç şümul ve benzeri alanlarda dahi kullanılabilmektedir.

Yapıştırma nöbetlemi öncesinde duvarın ölçüsü alınmalıdır. Duvar kağıdı ise bu ölçülerden yaklaşık 5 cm kadar zait kesilerek uygulanmalıdır.

Yapıştırıcının uygulanması konusunda ‘Yapıştırıcının Uygulanması’ kısmını okuyunuz. Duvar kağıdının kenarlarının üst üste gelmeyecek ve vakit kalmayacak şekilde yapıştırılmasına özen ediniz. Alt ve üstteki fazlalıkları bir maket bıçağı ile kesiniz. Duvar yüzeyini yeğniçe ıslatılmış hijyenik bir çaput ile temizleyiniz. Duvar kağıdı silinebilme özelliklerine bakılırsa bu iş özenle dokumalmalıdır. İlk iki dal uygulanmasından sonra vasati bir vakit kadar uygulamada mesele olmadığından emin başlamak midein bekleyiniz. Problem yasak ise gayrı boyların ve ruloların uygulanmasına belirtildiği kadar devam ediniz.

Bu kadar Bilgilendirici Mesaj ürünlerin iadesi ancak ürünlerin ambalajının açılmamış ve/yahut ürünün denenmemiş olması koşuluna tutkundır.

Faturanızda yan yer ürüne ilgili renk, paradigma bileğemekikliği talebiniz sinein iade alışverişlemleri temellatılacaktır.

4) Kargo firması tarafından adresinizden alınıp, bizlere ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu fiillemin sonucunda e-posta eliyle bilgilendirilirsiniz.

Anthea's Home Store'un farklı seçenekler sunan katalogundan seçilen bu duvar kağıdında kullanılan sepya tonu da klasikleşmiş bir hava yakalamanızı sağlıyor. üste aynı titrem, duvar kağıdının odanın özge elemanlarıyla düzen sağlamlamasını da kolaylaştırıyor.

Duvar kağıtlarıyla odalarınızı renklendirirken en çok ihtiyaç duyacağınız gereç size dert yaşatmayacak kaliteli bir  duvar kağıdı yapıştırıcısı  olacaktır.  

Yapıştırılan kağıt münezzeh bir çaput yahut fırça sayesinde fevkdan horya akıllıca bastırılarak düzeltilip tarz kabarcıkları çıkartvizitılması sağlamlanır.

İhtiyacınız olan bütün yapışkanlı folyolar en onat fiyat avantajlarıyla şimdi Koçtaş’ ta! Yalnız sepetinize ekleyin, amelî pazarin tadını çımide.

DUVAR KAĞIDININ UYGULANACAĞI YÜZEY ÇİMENTO Yahut HileÇI SIVA ISE; Yüzeydeki kirlilikler temizlenmeli ve yüzeyin düzgünleştirilmesi yürekin saten allıkçı macun çekilip pürüzleri namevcut geçirmek dâhilin zımparalanmalıdır. Bu duvar yüzeyine toz tutmayı önlemek derunin birlik misil primer astar sürünüz.

16. Tatbikat esnasında bir yanlış yapmış oldursanız eğer kalıbı yerinden kaldırarak yine intizamlı olacak şekilde yapıştırabilirsiniz.

3- Ölçüye bakılırsa kesilen duvar kağıtlarının dal kısımları bir fırça katkıı ile tutkallanır.(Tutkal, kağıdın arkasında her noktaya bağlantı etmelidir)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı duvar kağıdı yapıştırma”

Leave a Reply

Gravatar